ID e ofertes C96778
Oferta ka 1081 shikime
€25,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi Q5 ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
10 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Q5 sline model 2010 full ekstra me tavan xhami me dogan te paguar e sapoardhur nga zvicra Dhe sapotarguar siguracion taksa deri ne maj 2017 makina ka 140mi km orgjinale super gjendje cmimi pak i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695304711
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin