ID e ofertes C58768
Oferta ka 2471 shikime
€12,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A8 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SUPER AUDI ! AUDI A 8 QUATRO 4.0 TDI S –LINE SUPER FULL ! 190.000 MIJ KILOMETRA ORIGJINALE KAMBIO AUTOMAT 7G+ TRONIK MARSHA NE TIMON SPORT EDITION CD, DVD, TV , NAVI 2 CD ORIGJINAL START AND STOP ME SHENJ GISHTI CLIMA B ZONE SENDILE ME NGROHJE -FTOHJE DHE ELEKTRONIKE + MASAZH PASQYRA ME PALOSJE AMORTIZATOR ME JASTEK AJERI SPORT ME ULJE NGRITJE 4 POZICIONE XENO + BI-XENO STOPA SINJALE LED LED POSHT PASQYRAVE MBYLLJE ME BUTON TE DOREZAT SENSOR PARKIMI SISTEM ULJE ANTI - KARROTREC SISTEM ALARMI NGA FABRIKA TELEFON BORDI AUDI ME SIM AL PANORAMA LART DISQE 18 ME GOMA 90 % TE REJA VAJ FILTRA MOTORRI + KAMBIO SEVIS FULL TE BERE LETRA TARGA SIGURACION TE PAGUARA DT 24.11.2015 deri ne 24.11.2016 SUPER FULL DHE SHUME OPSIONE TE TJERA MAKINA E ARDHUR NGA STUTGART – GERMANY MAKINA ESHTE E GATSHME PER CFAREDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ MAKINA NUK KA ASNJE TE GERVISHJE AS NGA JASHT AS TAPICERI ESHTE SHUME E PASTER DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM 0 DIFEKTE. DERI TEK AUDI KONCESIONAR TIRANE JU FALEMINDERIT! MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI MUND TE NDERROHET

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin