ID e ofertes C3730
Oferta ka 1400 shikime
€95,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A8 , Veturë
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
3000 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A8, 012-013, 3000 nafte. Letra dhe siguracione te paguara. Automat+Tronik.ABS, tavani solar, sedilje me ngrohje, night vision, sensor parkimi, navigator, sedilje lekure, xhama pasqyre elektrike, CD, DVD, Tel, TV, Audi sound system, bagazhi mbyllje me buton etj. FULL FULL FULL Opsion. Cmimi 95000 euro. Telefon: 0695534349

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin