ID e ofertes C2395
Oferta ka 1822 shikime
€9,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A8 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUDI A8 4.2 Diesel S-LINE Viti Prodhimit – 2004 Makina ka 212.000 km origjinale nga fabrika mund ta kontrolloni ku te doni. Te gjitha sherbimet e bera te AUDI me liber servisi . Sallon lekure sedilje elektrike masazh ngrohje ftohje fryrje cfryrje sediljet mbrapa me masazh dhe me ngohje . klima tronik me 2 zona kamio automatik tip-tronik baxha xhami 4 xhama 2 pasqyra elektrike sensor parkimi para mbrapa origjinal drita kseno origjinale perde mbrapa origjinale elektrike buton START-STOP hapje mbyllje qendrore disqe alumini gomat e reja navigator tv dvd bagazhier me 6 cd origjinal . marsha ne timon komando ne timon pilot automatik kompjuter bordi ulje ngritje me buton . 4 marmita origjinale . Makina eshte komplet S-LINE origjinale nga fabrika . Eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm Cmimi-9700 Euro I diskutueshem ose nderrohet. Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin