ID e ofertes C127239
Oferta ka 134 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A8 , Veturë
Prodhimi:
2013
Kilometrazhi:
171 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

2013 - AUDI A8 5.0 TDI QUATTRO LUNGO FULL OPTIONS Motorri: 3.0 TDI (250Ps/185Kw) ✅Viti: 2013 ⚠️LUNGO⚠️FULL ✅Karburanti: Nafte ✅Kambio: Automatike ✅Kilometra: 171.000 KM ✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim) 📂Lista e Opsioneve: 🏆DISTRONIC 🏆Audi Breaking Guard (Frenon vet rast reziku) 🏆Fener Full Matrix 🏆Kamera 360 Grade 🏆Sistem Muzike BOSE 🏆Keyless GO (Hapet mbyllet me shenje Gishti) 🏆Start-Stop (Ndizet/Fiket me Buton) 🏆Auto Start-Stop (Fiket ne Semafor) 🏆Baxho Xhami 🏆Bagazh Mbyllje me Buton 🏆Sendiljet Para dhe mbrapa Elektrike + Memorie 🏆Ekrane  te kokat mbrapa 🏆Sendiljet Para me Ngrohje dhe ftohje 🏆Sendiljet Mbrapa me Ngrohje dhe ftohje 🏆Timon me Pozicionues elektrik 🏆Interior Lightning 3 Ngjyra 🏆Marsha ne Timon 🏆Perde Mbrapa 🏆Auto Hold System 🏆Bluetooth 🏆Komanda ne Timon 🏆Sensor Dritash + Shiu 🏆Klima 2 Zona 🏆Xhama dhe Pasqyra Elektrik 🏆Pasqyra me Palosje 🏆Edhe Shume Opsione Tjera… 📂Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin