ID e ofertes C102213
Oferta ka 2375 shikime
€18,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A8 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
177 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A8---6.0 W12 Benzin LUNGO , Viti Prodhimit 25-12-2005 dal ne qarkullim ne 2006 , me 177.000 km origjinale , makina ka 1 vit qe ka hyre ne Shqiperi , ka ardhur nga Zvicra shume pak i perdorur , letra te gjitha te paguara deri ne 2017 , sallon lekure + elektrike ngrohje + fryrje + cfryrje dhe me memory ne dere , sediljet mbrapa me fryrje cfryrje , navigator , cd player , bazhier me 6 cd origjinal , TEL , TV , DVD , perde elektrike , TEL mbrapa , sensor parkimi para mbrapa origjinal , drita kseno , timon druri , pilot automatik , kompjuter bordi , baxha , hapje mbyllje qendrore , ndezje me START-STOP , klima bizonale me komando dhe nga mbrapa , disqe alumini origjinal , komando ne timon , pasqyra me palosje , MODEL LUGO PRESIDENCIAL , me te gjitha sherbimet e sapo bera (vaj filtra te sapo nderruara+ ferrota tamburo qeramik origjinale)..Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..Eshte e gatshme per cdo lloj prove... Cmimi--18.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet(ME NDERRIM KA CMIM TJ) Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--KLODI Cel--069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin