ID e ofertes C92866
Oferta ka 3339 shikime
€31,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A8 ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
110 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUDI A8 S-LINE LUNGO V6 DIZEL 3.0L.VITI PRODHIMIT 28.10.2011.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA BODY KITIN E AUDI V12. DHE KA VETEM 110000KM ORIGJINALE.HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT.NDEZJE ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT START/STOP.MAKINA KA FRIGORIFER ORIGJINAL NGA FABRIKA.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.XHAMAT TE ZINJ ORIGJINAL.ME MARSHE NE TIMON.ME JESTEK AJRI DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.PERDE MBRAPA DHE TEK DYERT ELEKTRONIKE ME BUTON.SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA ME KAMERA MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET 21 ORIGJINALE DHE GOMA PIRELLI TE REJA.DRITAT BIKSENON.TAPICERI DESIGN E GRI ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.BAGAZHI HAPJE DHE MBYLLJE ME BUTON.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.CMIMI 31000 EURO.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0693517178 --TEL 0692072502.FACEBOOK AUTOMOLLA.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinatreg
Tel: 0692072502
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin