ID e ofertes C59895
Oferta ka 1677 shikime
€38,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A7 , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A7—3.0 Diesel V6 TDI Viti Prodhimit 2011 me 166.000 km origjinale…Makina ka 8 muaj qe ka hyre ne Shqiperi—nga Belgjika…Me letra te gjitha te paguara…Marsha ne timon sallon lekure fryrje+cfryrje ndezje me Start-Stop drita kseno origjinale nga fabrika sensor dritash sensor shiu tregues kilometrazhi ne xham sensor prakimi komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie disqe alumini gomat e reja navigator tv dvd bagazhier me 6 cd tel bluetuth 2 karte memorje fenera stopa me led..start-ston per trafik(fiket dhe ndizet vet ne trafik dhe semafor ) pasqyra me palosje sedilje me ngrohje hapje mbyllje qendrore 2 celesa origjinalklima bizonale bagazhi me mbyllje me buton…Te gjitha sherbimet e bera …Ska nevoj per asnje lloj sherbimi me te vogel..Eshte shume e paster si nga Brenda dhe nga jashte..Eshte e gatshme per cdo lloj prove…Per me shum telefononi(JU LUTEM VETEM BLERES SERIOZ) Cmimi—38.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin