ID e ofertes C64964
Oferta ka 2448 shikime
€37,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A7 , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
110 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET AUDI A7 - MOTOR 3.0 TDI V6 -TAPICERI ALACANTRA KAFE -NDEZJE START-STOP -NAVI MULTIFUNKSIONAL -XHAMA TE ZINJ ORRIGJINAL - FENER LED- BI-XENON TE FABRIKES -SHERBIMET E KRYERA NE MENYRE PERIODIKE -SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA -KAMERA PART TRONIC -BISHT AERO-DINAMIK ME KOMANDIM -BUTONA NE TIMON -SISTEM AUDIO INDIVIDUAL BOSE -MOTORR V6-QUATRO DHE SHUME OPSIONE TE TJERRA -MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE VIZUALE DHE MOTORRIKE

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin