ID e ofertes C9444
Oferta ka 1028 shikime
€6,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: ulliri Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 172000Audi A6 2.0 diezel Makina ka 172 000 kilometra sensor parkimi kamer navigator sallon mershine sendile me ngrohje cd bagazhier fener bixeno stopa led kamjo manuale 6+1 marsha me dokumenta te gjitha te paguara Makina esht ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike Cmimi 6900 Euro CEL 0699262200

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin