ID e ofertes C8753
Oferta ka 2134 shikime
€1,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 270000 Shes audi a6 ..viti 99 .. nafte 1.9 ..baxha elektrike ..sensor parkimi..me targa ..ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike ..me timon anglez .ndrrim me makin te vogel Cel. : 0696362900

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0696362900
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin