ID e ofertes C100222
Oferta ka 1213 shikime
€6,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 , Motorr
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
185 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Me targa, Metalizato, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board. Shiko me shume ne http://shesblejmakina.com/

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

esp, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, ndezje me buton start/stop, radio/cd, sidebag, xhama elektrikë