ID e ofertes C99737
Oferta ka 1631 shikime
€12,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
174 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A6--2.7 Diesel AVANT , Viti Prodhimit 2008 me 174.000 km origjinale , xhama te zinj origjinal , klima tronik , sedilje lekure elektrike , sediljet para mbrapa me ngrohje , xhama pasqyra elektrike + fryrje + cfryrje , 2 celesa origjinal , hapje mbyllje qendrore , sob , navigator , cd player , bagazhier , disqe alumini gomat 80% te reja , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatik , drita kseno bi kseno , sensor parkimi , me jaster ajri , me letra te gjitha te paguara , me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shume perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--12.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet (me nderrim ka cmim tj ) CEL—066 60 60 999—VDFCLUB—VIBER-WHATSAP—KLODI CEL—069 45 77 877 FACEBOOK—AUTO METAJ

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin