ID e ofertes C66029
Oferta ka 1598 shikime
€8,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUDI A6 S-LINE QUATRO V6 3.0 DIZEL MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 19200KM ORIGJINALE.HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT.NDEZJE ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT START--STOP.XHAMAT ME NGJYRE LEJLA.ME MARSHE NE TIMON..SEDILJE LEKURE NGJYR PANA,ELEKTRIKE ME MEMORIE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME PERDE ORIGJINALE ANESORE DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET TE REJA 18 TE AUDIT S6.DRITAT BIKSENON.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.TE GJITHA LETRAT E PRERA TAKSA DHE SIGURACION DERI NE DHJETOR 2016.CMIMI 8700 EURO TANI--VIBER OSE WHATSAP 0697923400---TEL -0697923400---MUNDESI NDERRIMI---MAKINA NDOLLET NE LEZHE.MAKINA E KA TE SHENUAR NE LEJEN E DREJTIMIT MOTORR 2933 JO 3.0 NAFTE KJO DO TE THOT QE NUK E KAPEN TAKSA E LART.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin