ID e ofertes C27904
Oferta ka 1533 shikime
€11,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
165 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi A6 e vitit 2008 4x4 me targa AA, 165'000 km origjinale 3.0, ngjyre blu e erret me tapiceri lekure bezhe, klima, kambio automatike (triptronik me komanda ne timon), fenere bi-xenon, disqe 18 origjinal me 4 goma te reja, me navigator funksional per gjithe europen, sensore dhe kamera parkimi, sendosr shiu , ndezje me buton (keyless) pa perdorur celesin, sensore te dera, pilot automatik, ABS, SRS, Bagazhier. Makina eshte ne gjendje perfekte e kontrolluar ne koncesionarin Audi. Cmimi 11'800 Euro. Tel. : 0682002131

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin