ID e ofertes C124956
Oferta ka 718 shikime
€9,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A5 , 4x4
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
3
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi A5. Ngjyre e hirte. Viti i prodhimit 2008. Transmetuesi manual. Karburanti nafte. Motorri 3.0. Full options. Klima. 4 x 4. Sedilje lekure. Komanda ne timon. Nr km 250000 origjinale. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me dokumenta shqiptare E gatshme per cdo lloj prove. Per me shume info. Tel 0684704684.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0684704684
Aldo
Tel: 0684704684
Tirane
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin