ID e ofertes C2337
Oferta ka 1777 shikime
€1,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes audi a6 ..viti 99 .. nafte 1.9 ..baxha elektrike ..sensor parkimi..me targa ..ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike ..me timon anglez .Cel. : 0696362900

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin