ID e ofertes C68232
Oferta ka 968 shikime
€3,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes makinen Audi A4 1.9 TDI ne gjendje te mire motorrike dhe tapicerie.Makina esht e porsa ardhur nga Italia dhe esht me dogane te paguar.Gomat te 4 PIRELLI dhe te reja tapiseri shum te paster esht teper ekonomike si makin.E gatshme per cdolloj prove.. Cmimi pak i diskutushem....

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin