ID e ofertes C65958
Oferta ka 1776 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet audi A4 viti 2002 4x4 motori 2.5 V6 , makina eshte ne gjendje të mirë,si nga ana mekanike dhe xhenerike...karroceria e paster, disqe sport .. etj . për më shumë mund te shifet e ta kontrolloni!!..OKAZION

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0697995532
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin