ID e ofertes C65797
Oferta ka 455 shikime
lek270,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Prodhimi:
1996
Kilometrazhi:
234 800 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet audi a4 i vitit 1996 i matrikuluar ne vitin 1999 . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Makina ka 4 xhama elektrik , klima , drita ksenon , disqe alumini , abs , airbag , goma 70 % . Çmimi i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, Çelës me chip, disqe alumini, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, mbyllje me telekomandë, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, sediljet pas të palosshme, xhama elektrikë