ID e ofertes C65570
Oferta ka 1203 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET AUDI A 4 SW VITI -2003,,,MOTORR 1.9 TDI(VETEM I E KUQE)NGJYRE GRI METALIZATO,KLIMA DIXHITALE ME DY ZONA,KOMPJUTER BORDI,ELECTRONIC STABILITY PROGRAM,KASETOFON ORIGJINAL ,6 AIRBAG,ABS,SRS,DISQE ALUMINI ORIGJINAL AUDI,+ 4 GOMA TE REJA,DY KOPJE CELSASH,MBYLLJE ME PULT,2 XHAMA ELEKTRIK DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER SI MOTORRIKE DHE XHENERIKE,ME DOGAN TE PAGUAR,MAKINA GATI PER CDO LLOJ PROVE,,,

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0699372491
Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin