ID e ofertes C1281
Oferta ka 1455 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi a 4 kamio automatike 1.9 TDI nafte viti 98 shum ekonomike me letra te rregullta deri ne maj 2016. Air bag , srs , ABS klimatronic bizona, Disqe 16 oz ,Goma 70% . Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike edhe xhenerike, servis i sapober.xhama elektrik , Makina eshte shum e paster si nga pamja e jashtme dhe nga pamja e brendshme nuk ka asnje gervishtje .Cmimi 2800Euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin