ID e ofertes C1167
Oferta ka 1263 shikime
€7,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
137 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

NAVIGATOR,AUTOMAT MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER DHE ME LIBER SHERBIMESH. DOGANE E PAGUAR! CMIMI I DISKUTUSHEM Cel. :0697264445

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin