ID e ofertes C38595
Oferta ka 883 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet audi a4 viti 2000 nafte 1.9 tdi motorr tip i ri. shume ekonomik. klimatronik abs esp xhama elektrik 4 airbag mbyllje qendrore disqe alumini ne gjendje te mire. me targa dhe dokumenta te paguara. cmimi 2500 euro. tel 0697400976

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin