ID e ofertes C31216
Oferta ka 1328 shikime
€7,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUDI A4 ,nafte 2.5 ,me targa te reja dhe dokumenta te prera per nje vit ,ne gjendje teper te mire mekanike dhe xhenerike ,me te gjetha sherbimet e kryera te audi ,diqe alumini 17 inc ,tapiceri lekure ,vishnje dhe kafe ,,,impjant muzike ,xhama dhe pasqyra elektrike ,,,

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin