ID e ofertes C30682
Oferta ka 1675 shikime
€4,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bezhë
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUDI A4. Me dogane te paguar... Data e par e regjistrimit 25/02/2003 Kilomertra te pershkruara176770 Motorr nafte 1.9.TDI..shum ekonomik.. Kamjo manuale.. Fuqija 74.Kw(100.Kf.) Konsumi karburantit(i kombinuar) 4.5/100. Klm Konsumi karburantit(urban) 7.5.100/ Klm -AIRBAG(Ballor/Anesor/Koke) -ABS(Sistem Anti Bllokim Gomash dhe Frenimi) -ESP(Program Elektronik Stabiliteti) -ASR(Kontroll Akselerimi/Diferencjali ) -Tempomat -Kompjuter bordi -Fener mjergulle -Klima Automatike(2 Zona) -Radio/KENWUD.CD-Player DVD.Me 2 ampiflikator tek kembet e pasagjerit -Xhama elektrike(× 4) -Sensor per temperaturen e jashtme -Sediljet perpara te rregullueshme per lartesi/thellesi -Sediljet e pasme te palos'shme -Pasqyrat elektrike,dhe palosje -Mbeshtetese krahu -Timon lekure sport -Timon i rregullushem(Lartesi/Thellesi) -Timon hidraulik -Timon multifunksijonal -Mbyllje qendrore me pult -Disqe Alumini 17" -Gomat 90% -Dopjo marmit Makina eshte ne gjendje te shkelqyer..me sherbime te kryera ne vendin e origjines. Amortizatoret te 4 te rinje.Rrip faze me gjith pompen e ujit,tamburo ferrotat e para,satbilizatore,krahet e aluminit,bateri,gazi kondicjonerit...!! Te gjitha keto te reja Kjo makine te ofron Komfortin/Komoditetin/dhe freski. Dhe pa humbur eficencen pa sakrifikuar... Kenaqesine e drejtimit sportiv. AUDI A4 Nuk bej ndrrim me makin... Cmimi 4600 euro pak i diskutushem..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin