ID e ofertes C26214
Oferta ka 3597 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi A4 2002 : - E mbajtur ne Garazhd, - Motorri:2.0 pa Turbo , Benzine +GAZ( Montuar ne Itali, Sistem Tartarini) - Kambjo Automatioke, Tiptronic (Automatike dhe Me marsha tek Timoni) - Pasqyra me palosje, 4 xhama elektrike - Sedilje Lekure S-Line, dhe Timon S-line . - Disqe te Audi A6,A8 me 4 Gomat 90% Continental - Klima - 2 Celsat Origjinal - 200.000 KM Te vetat - Letrat deri vitin tjeter 2016 Shitet 4100 Euro diskutueshem Per nderrim ka cmim tjeter ne varesi te gjendjes makines tuaj, Per me teper shikoni fotot ,dhe kontrolloni tek mekaniku i besuar nga ju,

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin