ID e ofertes C915
Oferta ka 1516 shikime
€15,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
168 850 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUDI A4 AVANT. Sediljet e përparme model 'Sport', xhamat e pasëm të errët (25%), dekor në alumin, sensorë drite, sedilje me material lëkure/alcantara, rrjetë në bagazh, CD 'changer', sediljet e përparme me ngrohje, Multi Media Interface MMI, hapësirë për USB dhe Ipod. Konsumi i karburantit (i kombinuar): 6.1 l/100 km . Konsumii i karburantit (urban): 7.0 l/100 km. Konsumi i karburantit (jashtë-urban): 5.3 l/100 km. Automjeti është i importuar nga Gjermania dhe me libër servisi te rregullt. Ka kryer të gjitha shërbimet në servis të autorizuar nga Audi. Cmimi me T.V.SH dhe doganë të paguar.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, ganxhë, klimë automatike, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sensorë parkimi, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrohidraulik, timon lëkure