ID e ofertes C9062
Oferta ka 917 shikime
€2,550
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: KlimaShes audi e sapoardhur me dogan gati per targa 1.9 tdi ne gjendje perfekte sw shum e paster si Brenda dhe jasht cmim 2550 euro i diskutueshmeCel. : 0699782089

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0699782089
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin