ID e ofertes C8433
Oferta ka 1791 shikime
€6,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Portobagazh
Prodhimi:
2006
Kilometrazhi:
150 030 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje shumë të mire. Disqe alumini Goma te reja. Xhamat elektrike. Pjeset xhenerikisht të mira. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte. Komando tek timoni. Sensor parking. Fener kseno. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 150030

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin