ID e ofertes C6262
Oferta ka 833 shikime
€8,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
123 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi a4 1.9 diesel. Viti prodhimit 2007 Makina ka 123000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike kamio manuale cd player klima tronik disqe alumini 4 gomat akull te reja te sapo vena . Makina eshte e aapo ardhur nga jashte dhe e targuar me letra deri me 2015 . Te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte . Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm Cmimi-8000 euro i diskutueshem ose nderrohet. Cel-069 45 77 877 066 60 60 999-Klodi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin