ID e ofertes C3608
Oferta ka 1170 shikime
€4,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Portobagazh
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A4.viti 2004.1.9 Tdi,kambio automatike tip-tronic,klima,navigator,sedilje Hi-Line me ngrohje dhe fryrje,xhama dhe pasqyra elektrike,baxha xhami,disqe audi origjinale 17",sensor parkimi mbrapa,xenon etj.Makines i jane kryer te gjitha sherbimet:set rrip motori pompe uji Contitech,vaj filtra, etj.dokumentet deri ne Mars 2016.Ose nderrohet me C Clas jo SW 2005-2006// + diferencen. Telefon: 0692106535

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin