ID e ofertes C3585
Oferta ka 820 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A4 Sline Viti i prodhimit : 2008 Manual Lende djegese : Dizel Me targa dhe dokumenta te paguara Motorri -2000 Full opsion Telefon: 0685034444

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin