ID e ofertes C3547
Oferta ka 961 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Portobagazh
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje te persosur. Arsyeja e shitjes eshte per te marre nje makine me vit prodhimi me te ri. Cmimi 6.500 Euro i diskutueshem. Me dogane, targa dhe siguracion deri me Mars 2016. Telefon: 0674066315

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin