ID e ofertes C104105
Oferta ka 1910 shikime
€7,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi A4 station wagon, viti 2007, motorr 2.0 turbo diesel, Gomat 70%,Ftohja Kondicioner, Ngjyra Gri e erret matalizato.Tapeceria nga brenda dhe gjithashtu jashte eshte perfekte. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike dhe e gatshme per cdo prove.Jane bere sherbimet : Turbina e re, pompa e vajt e re, frenat te reja etj. Makina eshte me dogane te paguar dhe nuk eshte perdorur fare ne Shqiperi, vetem ne Itali. Cmimi 7300€Tel. : +35542221698

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin