ID e ofertes C100291
Oferta ka 1475 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
151 321 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

audi a4 viti 2001 e sapoardhur me dogane 1.9 tdi (nafte), me klima bizona, mbyllje qendrore, pilot automatik , kompjuter bordi , xhama dhe pasqyra elektrike,tapiceri lekure bezhe, disqe alumini r15, goma 90% , me te gjitha sherbimet e kryera gati per targaTel. : 0684890444

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0684890444
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin