ID e ofertes C3519
Oferta ka 1058 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

audi A4 S-line i fabrikum.motor 2.0 nafte,,kamje manuale,,disje 18 goma te reja,,sensor parkimi,,sensor shiu,,sensor dritash,Te gjitha sherbimet e kryera .Letrat i marojne ne janar 2016..Ndrrim i mundshem..Nr kontakt :0674805223 dhe whatss app ose viber .Cmimi i diskutueshem Telefon: 0688373737

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin