ID e ofertes C3506
Oferta ka 1186 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 , Veturë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet audi A4 1.9 TDI me I te kuqe Viti i prodhimit 2004, kamio manuale ,navigator eshte shum e mirmbajtur si nga brenda dhe nga jasht dhe nga pjeset motorrike dhe xhenerike eshte ekstra dhe eshte shum ekonomike...makina ka hyre ne shqiperi ne nentor te 2014 e ardhur nga italia, pronari i vetem ne shqiperi jam un, me 6 janar te 2015 i jan prere letrat...Faleminderit Cel: 0685883350

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin