ID e ofertes C2390
Oferta ka 1076 shikime
€5,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A4—3.0 Benzin+Gaz Sekuencial 4x4 Viti Prodhimit 2002 Kamio manuale 6+1 Marsha sallon lekure baxha xhami navigator cd player bagazhier drita kseno disqe alumini 2 marmita sportive xhama pasqyra elektrike pasqyra me palosje hapje mbyllje qendrore…Prerje AMERIKANE.Letra te gjitha te paguara Targa AA. Te gjitha sherbimet e sapo bera…Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…Flm Cmimi---5300 Euro I diskutueshem ose nderrohet. Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin