ID e ofertes C1059
Oferta ka 1917 shikime
€3,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Viti prodhimit 2004 Diesel 2.0 135 KW 145.000 KM (te kaluara) Klima (Kondicioner) Disqe 18, goma te reja. Xhama Elektrike, Sensor Dritash, Drita Mjegulle Tapiceri ne gjendje te Shkelqyer Me targa shqiptare dhe Siguracion Kasko per 1 vit ÇMIMI 3600 Euro* Cel. : 0672013827

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin