ID e ofertes C113146
Oferta ka 3692 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 , Veturë
Prodhimi:
2005
Kilometrazhi:
206 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje super. Vaj filtra te saponderuara si ashtu dhe rripi motorrit. Gomat fare pak te konsumuara me disqe alumini origjinale audi.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, esp, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sistem alarmi, xhama elektrikë