ID e ofertes C4315
Oferta ka 2559 shikime
€10,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet audi a3 s line 2000 TDI (170 cv) Motorr shume i shpejt dhe ekonomik Sportbeck sportpaket S line Kamio 6 marshe manual Tapuceri lekur dhe stof E S line origjinale Sendilet me ngrohje Kasetofon origjinal navigator mp3 Disce dhe goma 18 S line audi origjinale Plus goma dimri me disce16 te reja Pilot automatik Xhama elektrik e shume opsione te tjera Makina e sapoardhur nga gjermani Me dogan te paguar dhe ne gjendje te shkelqyer Targa te reja dhe sig e taksa te prera Per 1 vit Makina jepet me garanci per 100 mije klm Ka keto sherbime te bera 1)Kitin e rrypit te fazes me gjith pomp ujit 2)Rrypin e dinamos me gjith tendicioner 3)Kit volan freksion disc specidisk pom freksioni Te gjitha pjeset e nderruara jane blere ne itali Jan te markave gate gjermane dhe luk gjermane. Pranojm dhe ndrrim me makin kamio automatike Nga viti 2006 e lart Kujt i intereson le te kontaktoje ne nr e tel 0698595777 ju flm Cmimi 10.000 euro i pa diskutushemEmri: Audi Telefon: 0698595777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin