ID e ofertes C95848
Oferta ka 1803 shikime
€6,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A3 2.0 Sportback Automatik marrsha ne timon dhe sensor parkimi per me teper info 0682011833

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682011833
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin