ID e ofertes C94688
Oferta ka 2052 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
148 633 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

audi a3 viti 2000 e sapoardhur me dogane te paguar motorr 1.9 nafte tdi e thjeshte ( super ekonomike) me climatronic, timon 3, mbyllje qendrore me pult, xhama dhe pasqyra elektrike, 5 porta, drita angel eyes me te gjitha sherbimet e kryera ,gati per targa tel 0684890444

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregtoMakina
Tel: 0684890444
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin