ID e ofertes C2399
Oferta ka 1808 shikime
€5,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A3—2.0 Diesel Viti Prodhimit Dhjetor 2004 me 203.000 km origjinale Kamio manual 6+1 marsha 2 celesa origjinal hapje mbyllje qendrore disqe alumini te kromuar xhama pasqyra elektrike klima tronik cd player kompjuter bordi drita kseno bi kseno..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..Eshte shum e paster si nga brenda dhe nga jashte..Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi…Flm Cmimi—5700 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin