ID e ofertes C67234
Oferta ka 1654 shikime
€2,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina esh ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike me disje alumini me goma te mira amurtizator sportiv klima serdile me ngeoje tek der xhama dhe pasqyra elektronike makina po ben 3 vjet qe ka ardhur na italija me letr te paguara esh perdorue vetem na nje njri ,,,,,,,, shitet per arsye mos perdorimi ,,,,,0693280789. 0699917456. Cmimi pak I diskutyshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin