ID e ofertes C67031
Oferta ka 1693 shikime
€4,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion per gjendjen e makines audi a3 20 tdi naft 6 marshe i dhjetorit 2004 ne gjendje perfekte mekanike estetike dhe vizuale me ngjyr te vecant ne llojin e tij makina eshte me klima tronik xhama pasqyra dhe mbyllje elektrike me 2 celsa me pult me perde ne xhamin e pasem origjinale me disqe 17 baxha panoramik xham makines jan ber sherbimet rregullisht ne kohen e duhur dekumentat sapo te paguara per nje vit makinen e kam bler vet ne itali ne koncisonar shitet per arsye ndrrim kategorie ne makin me te madhe mundesi ndrrimi me makin tjeter nafte dhe familjare te interesuarit vertet te kontaktojn ne nr 0694250044 ose viper dhe watsup vendodhja Tiran cmimi 4800 eu

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin