ID e ofertes C34084
Oferta ka 1062 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

audi a3 viti 2000 versioni 5 porta, e sapoardhur me dogane 1.9 tdi( nafte) (vetem i e kuqe) me clima, xhama dhe pasqyra elektrike,kompiuter bordi,mbyllje qendrore, disqe alumini goma 90% te reja , konsumi 4.2l ne linje 5l kombinuar 6.2l trafik timon 3 , telefon bordi,,kasetofon jvc me usb ,mp3 me te gjitha sherbimet e kryera gati per targim

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin