ID e ofertes C102642
Oferta ka 1884 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A2 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES AUDI A2 VITI 2001 1.4 DIESEL.MAKINA ESHTE ME TARGA DHE TE GJITHA DOKUMENTAT E PAGUARA.MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE Tel. : 0672236782

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672236782
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin