ID e ofertes C124928
Oferta ka 1020 shikime
€4,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi , Portobagazh
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
217 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi A4 E sapoardhur Ngjyra gri. Transmetuesi Automat Karburanti nafte Motorri 2.0. Sedilje lekure. Komanda ne timon. Navigator. Kamera parkimi. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me dogane te paguar. E vlefshme edhe me nderrim. E gatshme per cdo lloj prove. Per me shume info. Tel 0684704684.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0684704684
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin